ГОЛОВНА | ЕНДЦ-Експертиза

м. Вінниця вул. Салтикова-Щедрина, 131

(067) 432-40-11 expertiza-vin@ukr.net

ГОЛОВНА

ПП ЕНДЦ «Експертиза»

          В 2001 році в м. Вінниця було створено приватне підприємство Експертно-науково-дослідний центр «Експертиза»(ППЕНДЦ «ЕКСПЕРТИЗА»), яке на сьогоднішній день має найкращі та найсучасніші  програмні продукти і є членом міжнародної організації ІААТІ (International Association of Auto Theft Investigators), реєстраційний номер — IN-00680 EU — боротьба з викраденням транспортних засобів (ТЗ) і представляє інтереси українських громадян за кордоном, а також інтереси західних страхових компаній в Україні та державах СНД.Допомога при ДТП

          Протягом 10-ти років ПП ЕНДЦ «Експертиза» співпрацює з НД Бюро судових експертиз «Сантодор» м.Київ.

Напрямки роботи ПП ЕНДЦ «ЕКСПЕРТИЗА»

          Напрямки роботи ПП ЕНДЦ «ЕКСПЕРТИЗА» — надання послуг з автотоварознавчої та автотехнічної експертизи, страховий асистанс, технічний асистанс, цілодобова аварійно-комісарська служба.

           Головною метою підприємства – є допомога власникам КТЗ об’єктивно та швидко врегулювати спори з визначення вартості матеріального збитку, підготовка професійних та об’єктивних висновків щодо технічного стану КТЗ, а також довести до клієнтів страхових компаній, що страхування в сучасному суспільстві є невід’ємною частиною життя.

           Судові експерти та аварійні комісари підприємства мають спеціальну професійну підготовку, відповідні кваліфікації, сертифікати та можуть оперативно реагувати на виклик клієнтів у разі настання страхової події на території м. Вінниці та Вінницької області.

           Сектор аварійних комісарів здійснює консультативну та технічну допомогу в зборі і підготовці необхідного пакету документів для потенційних клієнтів, а також їх подальшого супроводження (асистанс).

           Сприяння страховикам у проваджені їх позитивного іміджу серед власників транспортних засобів (в тому числі і при реалізації ОСАГО).

           Оптимізація витрат страхових компаній  при врегулюванні страхових випадків.

           Такий підхід стає найбільш необхідним на ринку страхування, де якість послуг має першочергове значення. Експертно-науково-дослідний центр «Експертиза»  свою діяльністю намагається удосконалювати і підтримувати розвиток судово-експертної діяльності та розвиток культури страхування в Україні.

           Також, за час співпраці з органами МВС спеціалістами нашого підприємства в галузі криміналістичних досліджень, були неодноразово виявлені факти «перебиття/зміни» ідентифікаційних номерів КТЗ, внаслідок чого були порушені справи і автомобілі повернуті власникам згідно чинного законодавства.

    Переваги ПП ЕНДЦ ЕКСПЕРТИЗА

  • Великий досвід та найновітніше програмне забезпечення.
  • Надання високого рівня сервісного обслуговування.
  • Незалежний підхід до визначення збитку.
  • Незалежність від професійних учасників страхового ринку.
  • Професійність та знання кожного співробітника підприємства.
  • Надання професійної цілодобової допомоги службою аварійних комісарів.
  • Мобільність та оперативність в реагуванні на виклик клієнта.
  • Гнучка система підходу в роботі з кожним клієнтом.