НАШІ СПІВРОБІТНИКИ | ЕНДЦ-Експертиза

м. Вінниця вул. Салтикова-Щедрина, 131

(067) 432-40-11 expertiza-vin@ukr.net

НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

-          спеціаліст Добровольський Віталій Олександрович має кваліфікацію судового експерта-автотоварознавця, кваліфікацію судового експерта автотехніка, кваліфікацію судового експерта з дослідження рельєфних знаків, стаж експертної роботи з 1990 року, є аварійним комісаром і фахівцем по роботі з програмним продуктом Audatex.

—          спеціаліст Кожушаний Віталій Михайлович, має кваліфікацію судового експерта-автотоварознавця стаж експертної роботи з 2002 року, є аварійним комісаром і фахівцем по роботі з програмним продуктом Audatex.

—       спеціаліст Іщенко Олександр Іванович, який має повну вищу освіту за спеціальністю інженер-механік, має кваліфікацію аварійного комісара і єфахівцем по роботі з програмним продуктом Audatex стаж роботи за даною спеціальністю з 2005 року.

—       спеціаліст Івасик Михайло Сергійович, який має повну вищу освіту за спеціальністю інженер-механік, має кваліфікацію аварійного комісара і єфахівцем по роботі з програмним продуктом Audatex стаж роботи за даною спеціальністю з 2008 року.

—       спеціаліст Мисак Віталій Юліанович, який має середню освіту, єфахівцем по роботі з програмним продуктом Audatex і стаж роботи в експертному підприємстві  з 2006 року.